وبلاگ

پیکسل سوزنی چیست ؟

در دنیای کنونی نمادها نقش مهمی در انتقال تفکر افراد جامعه دارند.با استفاده از نماد ها می توان فرهنگ ها و سبک زندگی های مختلف را به جامعه نشان داد .هر تفکری میتواند نماد های خاص خودش را داشته باشد و با اشکال مختلف نشان داده شود.به طور کلی نمادها زبان جامعه امروز است؛ به طوری که همه ی برند های برتر دنیا سعی در بولد کردن و به نمایش گذاشتن نماد های خود هستند.

پیکسل سوزنی

پیکسل سوزنی یک از ابزاریست که برای بیان نمادها استفاده می شود.انواع تصاویر ، اشکال و تایپو گرافی ها را میتوان بر روی پیکسل نمایش داد. پیکسل سوزنی یک دایره ، مانند بج سینه است که روی لباس ،کیف،کپ و کوله پشتی وصل می شود.

اندازه ها و اشکال پیکسل سوزنی

پیکسل سوزنی ابعاد و انواع مختلفی دارد چه از نظر ظاهری که اندازه های کوچک و بزرگ و گاهی مربع و مستطیل دارد که البته مثل پیکسل دایره ای محبوب نیستند و چه از نظر محتوایی که از تصاویر فانتزی،نوستالژیک،مذهبی و تایپو گرافی تشکیل شده است!

شما می توانید مفاهیم زیادی نظیر عشق ، ترس ،امید و ناامیدی و حتی طرفداری خود از سبک یا شخصیت خاصی را با استفاده از پیکسل سوزنی نشان دهید.

استفاده از پیکسل سوزنی در تبلیغات

علاوه بر موارد بیان شده از پیکسل برای اهداف تبلیغاتی مثل برند ها ،فروشگاه ها و فن پیج ها استفاده می شود.شرکت های تجاری،فرهنگی و هنری با اهدای پیکسل لوگوی خود به مراجعین و هواداران خود علاوه بر معرفی بهتر خود به مشتریان؛ به صورت غیر مستقیم مشتریان خود را مبلغ خود میکنند . زیرا هر مشتری با استفاده پیکسل و  وصل کردن آن به لباس، کیف و کوله ی خود یک مبلغ تقریبا بدون هزینه برای شرکت هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *